Çift Pistonlu Asansörler

ÇİFT PİSTONLU HİDROLİK YÜK PLATFORMLARI

% 100 Yerli sermaye ile üretilmiş, Avrupa Standartlarında yeterliliğini ıspatlamış, profesyonel ekiplerce işletmenizin ya da binalarınızın orta ölçekteki, ağırlık yükseltme ihtiyacına çözüm burada.

Bina maliyetlerinde kazancınızı artıracak bir çözümdür. Halat ve makine odası gerektirmediği için alan kazancı sağlar. Servis bakım maliyetleri oldukça ekonomiktir. Materyal yıpranma oranı zincirli ve halatlı sistemlere göre çok daha uzun sürelere yayılır. Halat ve zincir sistemlerinde hem yükselirken hem de alçalırken enerji harcamanız gerekir. Pistonlu sistemlerde inerken enerji harcamaz. Sistem bu katma değerleriyle kendini çalıştıkça amorte eder. Minimum alan işgali yaptığından metrekare kaybına neden olmaz. Bu da işletmeniz ve yapınız için ayrı bir katma değer üretir.

 

 

 

 

 

Uygulaması pratik olduğundan zaman kaybı yaşatmaz. Gayrimenkullerinizin değerini artırır.

Güvenlidir; halat ve zincir sistemlerde kopma riskinin aksine piston sistemleri itme kuvvetiyle çalışır. Zincir ve halat boşalması gibi risklerle karşılaşmazsınız. Enerji kesintilerinde yükseklik kaybı oluşmaksızın sabit kalabilme özelliği sayesinde panik yaşatmaz.

Ekonomik bir özellik daha: Halatlı ve zincirli sistemlerde elektrik kesintisine karşı yedek bir enerji kaynağı bulundurmanız gerekirken, bu sistemde acil durumlarda sadece bir vanayı çevirerek yük asansörünün güvenli bir şekilde yere inmesini sağlayabilirsiniz.

Acı tecrübe yaşamaya son; Zincirli ve halatlı sistemler yüksek bakım maliyetlerinden dolayı çalışma ömürlerini kısa sürede tamamlar. Ürünün fiyat/performans aralığı yüksek olduğundan paranızın tam karşılığını alamazsınız. Ancak bizim ürünümüzle uzun yıllar ilk günkü performansından kayıp vermeden verim alırsınız. Aktör malzemesi Piston olduğundan bakım maliyeti diğer sistemlere göre oldukça düşüktür.

Diyelim ki; yol üstünde 300m2 üst üste iki katlı bir dükkanınız var. Alt katı istediğiniz rakama kiraya verseniz de üst katın vitrin değeri düştüğünden kira kaybına uğrarsınız ya da dükkanınıza talip olacak kiracılar 300m2 alanı değerlendirecek kişiler arasından seçilir. Sadece onlara hitap edersiniz. Ancak hidrolik yük asansörü sayesinde iki katı tek dükkan olarak kiralamanız mümkün. Bir anda 600m2 dükkanınız olur. Ürünleri fazla yer kaplayan toptancılar, Oto Galericileri ve teknik servis türünde işletmeler ihtiyaçları doğrultusunda yüksek metrekareli dükkanları tercih etmek zorunda kalır. Bu ürün sayesinde m2 sorunu büyük ölçüde ortadan kalkar.

Yeni bir apartman yaptırıyorsunuz ama çevre düzenlemesine yeterli alanınız yok mu? Bodrum katları günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde kullanamıyor musunuz? Çözümü burada. Bodrum katlara çöp toplama istasyonları yaparak, alandan tasarruf edebilirsiniz. Çöp toplama saatlerinde tek yapmanız gereken bir düğmeye basıp çöpleri uzaklaştırma kamyonlarına ulaştırmak.

Mimarlar, Müteahhitler, Teknik Servis Sahipleri, Bina Sahipleri, Depocular, Fabrika Sahipleri ve Toptancılara sesleniyoruz. Bu ürün sizin hayallerinizi gerçekleştirecek.

Ürünün Garanti süresi 2 yıldır.  Yaygın servis ağımızla en hızlı sürede sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.