ARAÇ PLATFORMU

ARAÇ PLATFORMU

İstanbul başta olmak üzere, şehirleşmenin yoğun olduğu kentlerde, bir arada yaşamanın getirdiği en büyük problemlerden biri de otopark sorunu. Sınırlı araziler üzerinde insana yer kalmamışken araçlarımız için yer bulabilmek neredeyse imkansız. Arazi sınıralarının yetersizliği, insanların ellerindeki alanları dikey kullanmaya mecbur bıraktı. Bina sayısının artması ve park yeri sorunu, yeni yapılmakta olan binalarda otoparkların bina alt katlarına konumlandırılmasını sağladı. Bina bodrumlarındaki parklar tek katlı olabildiği gibi binanın kullanım amacına göre çok katlı olarak da tasarlanmakta.

Bu tür otoparkların giriş çıkış kısımlarındaki alan kullanımı, araç platformları sayesinde minimumda tutulmakta, böylece daha fazla aracın kullanımı için yapının alan kullanımı genişlemekte. Bir araç boyu kadar yer kaplayan araç platformları, hem kullanılabilir alanı artırmakta, hem de aracınızın güvenle alt ve üst katlara inip çıkmasını sağlamaktadır. Hidrolik Araç Platformu , Hidrolik Araç Asansörü , Araç Asansörü , Makaslı Araç Asansörü ve Araç Platformları sadece otoparklarda değil, aynı zamanda araç servislerinde, otomotiv firmalarında, otomotiv galerilerinde kullanılmaktadır.

Her yüksekliğe ve her ağırlığa göre projelendirilerek özel olarak üretilen araç platformları; yol, rampa gibi alan kayıplarının binaya geri kazandırmaktadır.

Size en uygun araç platformu hakkında bilgi almak ve hidrolik araç platformu fiyat öğrenmek için bize ulaşın:

E-Posta

info@bogaziciplatform.com

Telefon

+90 216 429 29 79

+90 850 304 18 71