Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Firmamız Hidrolik Kaldırma Ekipmanları sektörüne yönelik platform ve lift çeşitleri üretmek amacıyla 1970 yılında İstanbul’da kuruldu.

Günümüzde Hidrolik Yük Asansörleri sektöründe güvenilen ve tanınan üreticilerden biriyiz. Hidrolik Asansör & Platform ve Makaslı Platform imalatındaki uzmanlığımız ile, ihtiyaca uygun özel üretimler ve detaylı projelendirme yaparak müşterilerimizin taleplerine cevap verebiliyoruz. İstanbul Ataşehir’deki yönetim ve fabrika binamız, inovatif üretim teknikleri ile sistemli üretim yaptığımız atölyemiz, teknik altyapımız, profesyonel ekibimiz ve uzman mühendislerimizle tüm Türkiyeye ve komşu ülkelere hizmet veriyoruz.  ISO 9001 : 2008 kalite yönetim belgesi, Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Uygunluk Değerlendirme Sertifikalarımız ile kaliteli ve güvenli üretim yapmaya devam ediyoruz.

Firmamızda AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyoruz.  Ürettiğimiz hidrolik platformlar, yük asansörleri, makaslı platformlar, araç platformları, monşarj asansörü, engelli asansörü ve diğer yük kaldırma ve taşıma makineleri; imalat, inşaat, depo, lojistik, perakende, elektronik, otomotiv, havacılık ve taşımacılık, petrol, kimya, gıda sektörleri ve daha bir çok sektörde kullanım alanı buluyor.

MİSYONUMUZ

“Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.”

VİZYONUMUZ

“Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik profesyonel kadromuzla müşterilerimize en kaliteli hizmeti vererek en yüksek faydayı sağlamak.”

Erhan AVŞAR

Genel Müdür

Ergün EDİŞ

Genel Müdür Yardımcısı

Nursen KAR

Proje Koordinatörü

Mustafa Erkam ABUL

Ürün Geliştirme Müdürü

Hakan ERDOĞDU

Fabrika Müdürü

Hasan ÖZKAYA

Makine ve Teçhizat Sorumlusu

Şengül DALMIŞ

Muhasebe

Serap DEMİRCİ

Halkla İlişkiler

Yeşer GEÇGİN

Depo Sorumlusu

Deniz EMEK

Dijital Pazarlama