Engelli Platformu

ENGELLİ PLATFORMU

Hem Konut hem de Ticari Uygulamalarda Engelli Erişiminde Çözüm : Engelli Platformu

Engelli platformu , asansörden farklı olmakla birlikte günlük dilde sıkça “engelli asansörü” olarak kullanılmaktadır. Engelli platformu, merdiven çıkması mümkün olmayan veya asansör kullanımı bulunmayan yapılarda bu engellerin kolayca aşılmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Engelli asansörü villalarda, otoparklarda, yaşlı bakım evlerinde, özel mimarisi olan evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Engelli platformu, yapının fiziki şartları göz önüne alınarak istenilen ölçü ve renkte üretilebilmektedir. Engelli platformları daha geniş girişe sahip olması, standart otomatik kapılar, alçak ve yatay konumda bulunan kabin ve kat butonları ve kabartmalı butonlar gibi özellikleri ile diğer asansör sistemlerinden fark yaratırlar. Güvenilir hidrolik sistemimiz ile, kule içerisinde yer alan ray üzerinde yukarı ve aşağı hareket eder. Bu sayede makine dairesine ihtiyaç kalmaz.

Engelli Platformları okullarda, camilerde, otellerde, rehabilitasyon merkezlerinde, mağazalarda ve montaj alanının dar olduğu yerlerde kullanılabilir.

Engelli Platformlarının standart bakımları ihmal edilmemelidir.İnsan hayatı her şeyden daha önemli ve değerlidir.

Engelli Platformu, ayrı bir makine odasına ihtiyaç duymaz ve tek fazlı güçle çalışır. Kullanılan malzemeler oldukça dayanıklıdır.

İhtiyacınıza uygun platformu birlikte tasarlamak, engelli platformu fiyatları hakkında bilgi sahip olmak ve engelli platformu fiyat teklifi almak için bize ulaşın :

E-Posta
info@bogaziciplatform.com

Telefon
+90 216 429 29 79
+90 850 304 18 71