FORKLİFT KİRALAMA

FORKLİFT KİRALAMA

Forklift malzemeleri kısa mesafelerde kaldırmak ve taşımak için kullanılan güçlü bir endüstriyel araçtır. Forklift, 20. yüzyılın başlarında şanzıman imal eden Clark ve vinç sistemleri üzerine çalışan Yale & Towne Manufacturing dahil olmak üzere çeşitli şirketler tarafından geliştirildi. II.Dünya Savaşı’ndan bu yana, forklift kamyonunun kullanımı ve gelişimi dünya çapında büyük ölçüde genişledi. Forkliftler, üretim ve depolamada vazgeçilmez bir ekipman parçası haline geldi. Kiralık Forklift ile çalışmanın avantajları forklift satın almanın önüne geçti ve günümüzde Forklift Kiralama çoğunlukla tercih edilmeye başlandı.

Forklift Kiralamanın Avantajları

Taşıma & Depolama çözümlerine ihtiyacınız varsa; kiralamanız yeter!

Forklift kiralama, bakım-onarım, yedek parça, operatör hizmeti gibi birçok masrafı ortadan kaldıran bütçe dostu bir tercihtir.  Forklift kiralama ile şirketler hem nakitten hem de maliyetlerden avantaj sağlarlar. Kiralık forklift hizmeti veren firmalar; size en iyi kiralama hizmeti sunarak hem masrafların azaltılmasına hem de sermayenin daha etkin kullanılmasına yardımcı olmaktadırlar. Bununla birlikte; kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılan forklift kiralama işlemleri ile küçük işleriniz için büyük masraflar yapmaktan kurtulabilirsiniz. Kiralık forklift şirketlerini kullanarak kiralayacağınız forkliftler ile firmanızın sermayesini de en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Forklift Kiralama işlemi ile istifleme ekipmanları için personel bulundurmak zorunda kalmayacak, aracın arızası durumunda 7/24 teknik destek ekibimizin yardımı ile yedek parça, onarım gibi vakit kayıpları yaşamayacaksınız.

İstanbul ve çevre şehirler, Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası Forklift Kiralama Hizmetimiz; cazip kiralama ücretleri ile yüksek planlama güvenliği ve maliyet şeffaflığı sağlamaktadır. Boğaziçi Platform Forklift Kiralama Hizmeti ile, güvence altına alınmış kullanıma hazırlık sayesinde araçlarınız için yüksek kullanılabilirlik ve güvenlik elde edeceksiniz.

Forklift Kiralama, sözleşme sonunda kabul yükümlülüğü olmaksızın size saf kullanım hakkı sunar. İhtiyaçlarınıza göre belirlenmiş servis paketi sayesinde mümkün olan en yüksek güvenlik avantajına sahip olabilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık kiralama seçenekleri ve ödeme tutarı, sözleşme süresi boyunca bütçenize göre belirlenir. Sözleşme süresi sona erdiğinde yeni kiralama modeline geçebilir ya da sözleşmenizi uzatabilirsiniz.

Kiralık Forklift Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın :

E-Posta
info@bogaziciplatform.com

Telefon
+90 216 429 29 79
+90 850 304 18 71
+90 535 962 28 10