Makaslı Yük Platformu

makaslı-platform-2
engelli-lift-2
makaslı-yük-platformu-2
MAKASLI YÜK PLATFORMU

Makaslı yük platformu, bir yükü kaldırmak, ulaşılamayan yüksekliklerde çalışma imkanı sağlamak gibi amaçlar için kullanılmaktadır. Makaslı yük platformu sistemleri, farklı kullanım olanaklarına sahip, endüstriyel ve lojistik alanda üst düzey ürün faydaları olan sistemler olarak öne çıkarlar.  Makaslı liftler fazla yükseklik gerekmeyen, fakat daha fazla çalışma alanı ve daha ağır kaldırma kapasitesi gereken işlerde kullanılır. Bunlar daha büyük iş platformu ve personel yükselticilerden daha ağır yükler kaldıracak şekilde tasarlanmışlardır. Makaslı liftlerde boom liftlerin manevra tekniğiyle hareket ederler, ancak platformları yalnızca dikey olarak kalkar. Makaslı kaldırma sistemlerinde platform 10 metreye kadar yükselebilir. Zeminden destek aldığı için oldukça güvenilirdir. Uygulanacak projeye göre farklı ağırlıktaki yükleri kaldırabilir. İşletmelere zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Makaslı yük platformu fiyat almak için tıklayın.

15.000 Kg kapasiteye kadar yük kaldırabilen makaslı yük platformları fabrika, atölye ve depolar için en güvenli çözümlerden biridir.

Makaslı yük platformları, düşük maliyetiyle uzun süreli kullanım imkanıyla, hem işinizi kolaylaştırır hem de enerji ve zaman tasarrufu sağlar.

Hidrolik Makaslı Yük Platformlarımız:

  • Sabit makaslı yük platformu (100 tona kadar)
  • Araç üstü makaslı platform (10 tona kadar)
  • Sabit otopark (araç) platformu (25 tona kadar)
  • Taşınabilir tip makaslı yük platformu (5 tona kadar)
  • Çok makaslı sabit yük platformu (20 tona kadar)
  • Tandem çift makaslı yük platformu (100 tona kadar)
  • Alçak tip (düşük profil) makaslı yük platformu (5 tona kadar)

Ürünlerimiz dilediğiniz yük kapasitesi ve ölçülerde size özel olarak tasarlanmaktadır.

Makaslı Yük Platformu Fiyat almak için bizimle iletişime geçin :

E-Posta
info@bogaziciplatform.com

Telefon

+90 216 429 29 79
+90 850 304 18 71
+90 535 962 28 10