YÜK PLATFORMU

yükplatformu ana kategori
yuk-platformu-ana-kategori
tek pistonlu yük platformu (2)

YÜK PLATFORMU ve ASANSÖRÜ

Yük Platformu Nedir?

Yük platformu, tonajlı ağır yükleri üst veya alt katlara dikey taşımak için kullanılan kaldırma sistemidir. Diyelim ki iki katlı alanımız var. Giriş katınızı ürün depolamak için kullanıyorsunuz, diğer katı bu anlamda kullanamıyor veya dilediğiniz gibi değerlendiremiyorsunuz. Sonuçta iki kat için de düzenli masraf ödüyor ama tek katın hakkını verebiliyorsunuz. Belki çoğu zaman bir ton, iki ton ürün taşımanız gerekiyor, fakat bunu bina asansörü veya merdivenler ile taşıyamıyorsunuz. Böyle durumlarda insan sağlığı ve performans kazancı göz önüne alınmak suretiyle, hem bütçe dostu hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bir yük platformu kullanmanız gerekiyor.

Yük Platformu Nasıl Kullanılır?

Yük platformu sadece yük taşımak için kullanılır. İçinde sadece yük taşınabilen, yolcunun binemeyeceği özel bir kumanda sistemine sahiptir. Makine Mühendisler Odası uygunluk beyanına tabidir. Platformdaki kullanım butonları, platformun üstünde değil katlardadır. Platformlar yük için üretildiğinden, insan kullanımına uygun bir kabin sistemi yoktur. Korkuluklar ile yük taşıma alanı güvene alınmıştır.

Yük Platformu Nerede Kullanılır?

Yük platformu; eşya, mobilya, koli, imalat malzemeleri gibi insan fiziksel gücü ile taşınması zor olan tüm ağırlıklarla iş yapan işletmelerde, katlar veya yüksek raf sistemleri arasında  dikey taşınma ihtiyacını güvenle ve ekonomik şekilde karşılama ihtiyacı olan tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Fabrika, depo, market, mağaza, inşaat, havaalanı, imalathane, endüstriyel tesisler vb çokça işletme yük platformuna ihtiyaç duymaktadır.

Yük Platformu Fiyatları Nedir?

Yük platformları, işletmelerin ihtiyaçlarına göre projelendirilmekte ve kullanılacak alanın fiziksel imkanlarına göre farklılaşmaktadır. Yük platformu fiyatları standart değildir. Yük platformu fiyat almak için bizi aradığınızda, ihtiyacınıza uygun bir platform fiyatı verebilmemiz için aşağıdaki bilgileri bizimle paylaşmanız gerekmektedir:

  • İstediğiniz Platformun ebatları
  • Seyir Mesafesi
  • Tonaj
  • Bina içi/ Bina dışı Alan Hakkında Bilgi
  • Yük Girişinin Nereden Yapılacağı
  • Dış Cephe Kaplama/Kapı Tercihiniz
  • Ray Monte Edilebilecek Duvar Mevcut mu, Değil mi (Mevcut değil ise çelik konstrüksiyon yapılacaktır)

Yük Platformu fiyat teklifi almak için tıklayın.

Ürünlerimiz dilediğiniz yük kapasitesi ve ölçülerde size özel olarak tasarlanmaktadır.

Ücretsiz keşif ve teklif almak için lütfen bize ulaşın:

E-Posta

info@bogaziciplatform.com

Telefon

+90 216 429 29 79

+90 850 304 18 71

+90 535 962 28 10