SENSİZ OLMAZ

Nakış metal “sensiz olmaz” dedi. Alüminyum sektörünün öncü firmalarından Nakış Metal yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Hadımköy ‘de büyük bir alüminyum boya fabrikası kuran Nakış Metal dev tesise dev platform şiarıyla bizleri davet etti. Türkiye’de ilk defa yapılan sekiz pistonlu platform, hem büyüklüğü hem dizaynı hem de otomasyonuyla hafızalardan çıkmayacak bir platform oldu.

Yük platformunun en büyük özelliği uzun olması ve mukavemet anlamında 0,254 tolerans değil x2 olarak dizayn edilmesidir. 4 farklı forklifti çok rahatlıkla kaldırabilen Platformun karkas mekanik aksanında en küçük bir esneme dahi olmaması kullanılan malzemelerin kalitesini gösteriyor.

Yıllık iş hacimlerinin tüm Türkiye’ nin ihtiyacından fazla olacağını belirten Nakış Metal yetkilileri “Türkiye’de kriz döneminde bu kadar büyük yatırım yapmanın kendilerini tedirgin etmediğini” yaptıkları pratikle göstermiş olduklarını beyan ettiler.

Büyük yatırımların değişmeyen tedarikçi partneri  Boğaziçi Platform “sensiz olmaz” şiarını bir kez daha bir yatırımda gösterdi.

Türkiye ilkleri Nakış Metal ve Boğaziçi Platform birlikteliğiyle bir kez daha yaşadı.

Büyük, küçük demeden her yatırımda özel projelerimizle sizlere destek olmak firmamızın en büyük özelliğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime geç!
Boğaziçi Platform'a hoşgeldiniz! Size nasıl yardımcı olabiliriz?