Çerkezköy’de büyük bir fabrika kuran World Medicine ’nin kafası rahat. İlaç sektörünün öncü ve lider firmalarından olan World Medicine, uluslararası nitelikte faaliyet göstermektedir. Kapasitesini artırmak ve yeni imalatlar için hız kesmeden yatırımlarına devam etmektedir. Çerkezköy’de 65.000 metrekare fabrikasıyla parmak ısırtan ve kıskandıran bir yatırım yapmaktadır.

Büyük yatırımların “büyük” partneri Boğaziçi Platform ’la işbirliği yaptı. İşbirliğinde tüm yüklerini güvenilir markaya teslim etmenin rahatlığını ve huzurunu yaşamaktadır.  Büyük fabrikasına büyük büyük yük platformları yaptırarak yükünü hafifletmek temelinde ki düşüncesini pratiğe geçirdi.

Boğaziçi Platform ’un yaptığı üç adet farklı tonajlardaki ve niteliklerdeki Yük Platformlarıyla World Medicine’nin “yükünü aldı”.

Çift pistonlu Yük Platformu, Servis Asansörü ve Monşarj asansörü imalatları büyük bir özen ve titizlikle yapıldı. Montaj süreçleri devam eden Platformlar bittiğinde World Medicine de yükünü rahatlıkla taşıyacak ve Dünya’ya ihracatını tamamlamak için kollarını sıvayacak.

Her şey bir biriyle bağıntılıdır. Karşılıklı Bağıntılar Yasası. Her firmayla, imalatları veya hizmetleri ne olursa olsun ortak bir payda yakalayabiliriz. Yeter ki ortak payda da buluşalım. Paydamız imalatımız değil sadece. Kalite, güven ve kararlı duruştur. Boğaziçi Platform da sloganlaşan bir felsefe vardır. Her şey almak ve satmak değildir. Amaç al- sat değil, amaca uygun memnuniyet ve huzuru yaşamak. Her iki taraf için de geçerlidir. İmal eden için de alan içinde… ,

Yükünüz ağırsa Boğaziçi yanınızdadır.